Start Rozgrywki Drużyny Zawodnicy Sezony
Login:
Hasło:
 [załóż konto]
URODZINY OBCHODZĄ...



OSTATNIO DODANO...


Nowosad Dawid
Nowosad Dawid


POLECAMY SERWISY


Sportowe Kaszuby.pl
Halowe.ligi.pl






TERMINARZ | OBSADY | PANEL ADMINISTRATORÓW

OSTATNIE WYNIKI
sobota, 03 grudnia 2016 r.
13:00 kolejka 1 - PLLKK UKS Basket Miastko - UKS Kotwica 50 Kołobrzeg 72:67/17-20;12-15;22-14;21-18/
11:30 kolejka 1 - PLLKK TSD Sport Trzcianka - UKS Kotwica 50 Kołobrzeg 64:53/16-9;9-20;16-11;23-13/
10:00 kolejka 1 - PLLKK UKS Basket Miastko - TSD Sport Trzcianka 53:35(11-9;14-7;10-9;18-10)
sobota, 19 listopada 2016 r.
14:30 kolejka 1 - MWLG UKS Herkules Białogard - GKS Grom I Turowo 11:44/0-10;0-11;5-11;6-12/
11:30 kolejka 1 - MWLG UKS 16 Koszalin - GKS Grom I Turowo 25:64/6-16;5-14;6-20;8-14/
10:00 kolejka 1 - MWLG UKS Herkules Białogard - UKS 16 Koszalin 24:30/6-8;2-6;6-6;8-2/
niedziela, 13 listopada 2016 r.
14:30 kolejka 1 - MWLG GKS Grom II Turowo - SL SALOS Słupsk 101:16/34-0;32-4;13-5;22-7/
13:00 kolejka 1 - MWLG GKS Grom I Turowo - SL SALOS Słupsk 129:2
11:30 kolejka 1 - MWLG GKS Grom II Turowo - UKS Venus Jędrzejewo 60:56/11-9;16-15;17-15;9-14;7-3/
10:00 kolejka 1 - MWLG GKS Grom I Turowo - UKS Venus Jędrzejewo 73:8/10-4;14-2;25-0;24-2/
sobota, 12 listopada 2016 r.
12:30 kolejka 1 - PLLKK UKS Basket Miastko - TKKF Jump Bytów 84:42
11:00 kolejka 1 - PLLKK TKKF Jump Bytów - Basket Szczecin 25:102/3-23;8-26;6-22;8-31/
piątek, 11 listopada 2016 r.
18:30 kolejka 1 - PLLKK UKS Basket Miastko - SL SALOS Słupsk 65:57/10-11;21-15;20-13;14-18/
14:30 kolejka 1 - PLLKK UKS Basket Miastko - Basket Szczecin 48:57/8-17;13-7;13-19;14-14/
10:00 kolejka 1 - PLLKK SL SALOS Słupsk - UKS Olimpijczyk Drawsko Pomorskie 29:80
sobota, 05 listopada 2016 r.
14:00 kolejka 1 - MWLG UKS 16 Koszalin - UKS Gladiator Starkowo 61:28Gimnazjum nr 6 ul. Dąbka 1 Koszalin
12:30 kolejka 1 - MWLG UKS Herkules Białogard - UKS Gladiator Starkowo 40:33
11:00 kolejka 1 - MWLG UKS Herkules Białogard - UKS Jedynka Lębork 23:3611:4, 4:7, 4:14, 4:11
09:30 kolejka 1 - MWLG UKS 16 Koszalin - UKS Jedynka Lębork 51:4312:13, 9:14, 10:9, 7:2 d: 4:4 d: 9:1
sobota, 29 października 2016 r.
13:00 kolejka 1 - MWLG SL SALOS Słupsk - UKS Venus Jędrzejewo 16:84/3-22;2-18;2-23;9-21/
11:30 kolejka 1 - MWLG UKS Jedynka Lębork - UKS Venus Jędrzejewo 37:17/5-8;11-2;5-3;16-4/
10:00 kolejka 1 - MWLG SL SALOS Słupsk - UKS Jedynka Lębork 12:61/4-13;5-14;2-21;2-13/
wtorek, 18 października 2016 r.
12:30 kolejka 1 - MWLG UKS Jedynka Lębork - SL SALOS Słupsk 64:716:3, 12:2, 12:2, 24:0
11:00 kolejka 1 - MWLG SL SALOS Słupsk - UKS Gladiator Starkowo 30:67(6:20, 8:11, 8:23, 8:13)
09:30 kolejka 1 - MWLG UKS Jedynka Lębork - UKS Gladiator Starkowo 59:17(17:2, 10:5, 18:5, 14:5)
niedziela, 16 października 2016 r.
11:30 kolejka 1 - PLLKK SL SALOS Słupsk - UKS Kotwica 50 Kołobrzeg 41:39/9-15;5-10;10-10;17-4/
10:00 kolejka 1 - PLLKK Basket Szczecin - UKS Kotwica 50 Kołobrzeg 79:24/15-7;21-10;23-5;20-2/
sobota, 15 października 2016 r.
13:00 kolejka 1 - PLLKK SL SALOS Słupsk - Basket Szczecin 45:49/11-10;8-18;16-7;10-14/
13:00 kolejka 1 - PLLKK TSD Sport Trzcianka - UKS Basket Miastko 46:29(12:9, 9:7, 10:5, 15:8)​
11:30 kolejka 1 - PLLKK Basket Szczecin - TKKF Jump Bytów 68:20/18-5;18-6;17-6;15-3/
11:30 kolejka 1 - PLLKK UKS Olimpijczyk Drawsko Pomorskie - UKS Basket Miastko 57:26​(16:6, 6:6, 22;9, 13;5)
10:00 kolejka 1 - PLLKK TSD Sport Trzcianka - UKS Olimpijczyk Drawsko Pomorskie 25:40/6-6;6-13;4-13;9-8/
10:00 kolejka 1 - PLLKK SL SALOS Słupsk - TKKF Jump Bytów 44:20/10-10;14-1;9-7;11-2/
poniedziałek, 13 czerwca 2016 r.
16:00 kolejka 2 - KMLG UKS 16 Koszalin - UKS Herkules Białogard 50:6Koszalin ul. gen. Dąbka 1
piątek, 10 czerwca 2016 r.
16:00 kolejka 2 - KMLG UKS 16 Koszalin - GKS Grom Turowo 17:36(2:4; 5:16; 5:7; 5:9)
niedziela, 05 czerwca 2016 r.
17:30 kolejka 3 - KMLG UKS Olimpijczyk Drawsko Pom. - ZS nr15 Bydgoszcz 62:43mecz o 1 miejsce MWLG
16:00 kolejka 3 - KMLG GKS Grom Turowo - Venus Jędrzejewo 55:39mecz o 3 miejsce MWLG
12:30 kolejka 3 - KMLG ZS nr15 Bydgoszcz - Venus Jędrzejewo 61:28półfinał MWLG /2-3/
11:00 kolejka 3 - KMLG UKS Olimpijczyk Drawsko Pom. - GKS Grom Turowo 56:29półfinał MWLG /1-4/
sobota, 04 czerwca 2016 r.
12:00 kolejka 2 - KMLG UKS Kotwica Kołobrzeg - UKS Gladiator Starkowo 55:84(13:26), (15:20), (10:16),( 17:22)
poniedziałek, 30 maja 2016 r.
17:00 kolejka 2 - KMLG UKS Olimpijczyk Drawsko Pom. - UKS Herkules Białogard 63:5Drawsko Pomorskie, Dworcowa 2
16:00 kolejka 2 - KMLG AP Bambinis Trzcianka - Venus Jędrzejewo 38:84/4-14;6-24;12-25;16-21/
niedziela, 29 maja 2016 r.
15:00 kolejka 2 - KMLG ZS nr15 Bydgoszcz - UKS Kotwica Kołobrzeg 79:13Trzcianka, Gimn.2 ul. Chopina 36
13:00 kolejka 2 - KMLG UKS Kotwica Kołobrzeg - ZS nr15 Bydgoszcz 13:79(7:15; 2:26; 0:20; 4:18)
11:30 kolejka 2 - KMLG AP Bambinis Trzcianka - UKS Kotwica Kołobrzeg 29:60(7-13; 4-18; 8-17; 10:12)
sobota, 28 maja 2016 r.
15:00 kolejka 2 - KMLG AP Bambinis Trzcianka - UKS Gladiator Starkowo 42:93Trzcianka, Gimn.2 ul. Chopina 36
wtorek, 24 maja 2016 r.
16:00 kolejka 2 - KMLG UKS Olimpijczyk Drawsko Pom. - UKS Herkules Białogard 46:7/14-0;9-1;10-6;13-0/
niedziela, 22 maja 2016 r.
13:30 kolejka 3 - KPLLKK UKS Basket Szczecin - UKS Jedynka Lębork 56:35Finał
12:00 kolejka 3 - KPLLKK UKS Basket Miastko - SL Salos Słupsk 48:45o 3 miejsce
10:30 kolejka 3 - KPLLKK SL Salos Słupsk - UKS Basket Szczecin 36:75
NAJBLIŻSZE MECZE
niedziela, 11 grudnia 2016 r.
10:00 kolejka 1 - MWLG UKS Gladiator Starkowo - SL SALOS Słupsk
11:30 kolejka 1 - MWLG SL SALOS Słupsk - UKS Herkules Białogard
13:00 kolejka 1 - MWLG UKS Gladiator Starkowo - UKS Herkules Białogard
sobota, 17 grudnia 2016 r.
10:30 kolejka 1 - PLLKK Basket Szczecin - TSD Sport Trzcianka
12:00 kolejka 1 - PLLKK UKS Kotwica 50 Kołobrzeg - TSD Sport Trzcianka
13:30 kolejka 1 - PLLKK Basket Szczecin - UKS Kotwica 50 Kołobrzeg
» więcej
GALERIA
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
OSTATNIE KOMENTARZE
JanuszGdynia [UKS Ósemka Wejherowo-GTK Gdynia] - Należy uzupełnić statystyki GTK: celne rzuty za 3 pkt Byczkowski: 2 celne za 3 ...
studencik3 [UKS 7 Trefl Sopot-Bryza Pruszcz Gdański] - Zawodnik gości z numerem 4 Adam Choiński trafił 2 razy za trzy. ...
kubek98 [GTK Gdynia-SKS Gdynia Sharks] - koksy...
truso_elblag - czy mozna prosic o jakis kontakt z glownym administratorem w celu wpisania wynik...
gaturnox15 [MTS Basket Kwidzyn-SKS Starogard Gdański] - CZAJKOWSKI KRZYSZTOF PKT-23 ZA 3-1 FAULE 2 ...
KLUBY
Bryza Kolbudy
Pogoń Lębork
I LO Viking Rumia
GTK Gdynia
SKKK Polferries Kotwica 2
» więcej
Redakcja | O serwisie | Zostań redaktorem
© 2008-2016
POLECAMY: sport | koszykówka wyniki | weekend nad morzem | koszykówka | lody forum | Cetniewo | obozy sportowe | Cetniewo | nocleg nad morzem | władysławowo domki letniskowe nad morzem | wędkarstwo morskie | Władysławowo | domki Władysławowo | lody sklep | halowa liga | piłka | Władysławowo | Chłapowo | maszyny do lodów | UKS w Jastarni | maszyny do lodów świderków |
0.86